TR / EN
BİZDEN HABERLER
Yetişkin
Köpek Maması
Dafi Adult Dafi Puppy Yavru
Köpek Maması
Dafi Facebook Dafi Twitter Dafi Instagram Dafi Youtube

Benzersiz Bitkisel İçerikler

Deniz Yosunu

Sindirimi ve sindirim sistemindeki sağlıklı bakterilerin oluşumunu destekleyen yıllarca insanlar için kullanılan doğal bir prebiyotiktir. Organik yapısı nedeni ile demir, manganez ve iyot gibi doğal mineraller açısından iyi bir kaynaktır.

Yaban Mersini Tozu

İnsanların beslenmesinde ‘’süper gıda’’ olarak bilenen ve vücudun doğal bağışıklığını kuvvetlendirerek uzun ömrü desteklediği ve yaşlanmayı geciktirdiği düşünülen Oligomerik Proantosiyanid (OPC) antioksidanlarının doğal kaynağıdır.

Avizeağacı Özütü

Saponinler bakımından zengin kurutulmuş bitki özüdür. Yapısındaki saponinler, dışkı kokusunu azaltmak üzere amonyak ve sindirim yan ürünlerini bağlar.

Pisilyum

Pisilyum, plantago bitkisinden elde edilen çekirdek kabuğudur ve konsantre bir çözünülebilir lif kaynağıdır. Bu nedenle sindirimi destekler ve kontrollü enerji çıkışı sağlar. Ayrıca, ağır metaller ve toksin gibi zararlı maddeleri bağlayarak sindirim sisteminden dışkıya atılmalarını sağladığı düşünülmektedir.

Kadife Çiçeği Tozu

Kadife çiçeği, güçlü antioksidan karotenoid lutein içerir. Lutein, göz sağlığını desteklemek için önemlidir ve son zamanlarda cilt problemlerini iyileştirici etkisi ortaya çıkarılmıştır. Bir antioksidan olarak yaban mersini gibi Oligomerik Proantosiyanid (OPC) ‘ lerine eanzer şekilde serbest radikal üretimini azaltmaya yardımcı olur.